Slunečná neděle

publikováno 11.11.2015 (aktualizováno 15.11.2015)

Zdravím všechny přátele nedělního fotbálku. Tentokrát jsme se slezli ve skutečně hojném počtu a to  tak, že vystačilo i na celou trikoloru.

Za červené – Ziki, Venca, Johnny, Zikiho kamarád a Honza

Za bílé – Kárl, Wágus, Pávek, Čeďák a Jarda

Za modré- Já, Sobo, Fede, Radek a Kuba

Ladění se odehrávalo ve slušném tempu. Oproti poslední líné neděli, kdy jsme druhou půlku lapali po dechu, se tentokrát i díky střídání hrálo nahoru dolu a na týmové i individuální výkony byla často radost pohledět. Výsledky zápasů byly téměř vždy těsné a průběh vyrovnaný. Balet těžil jako vždy ze sehranosti dua Kárl – Ála doplňovaným Pávkovo prsama, Čeďákovo přehledem a Jardovo bodlem :D . Tým reds se z počátku trochu sehrával a zvykal si na sebe nicméně po oťukání schopností a dovedností spoluhráčů se sehráli k impozantním výkonům. Ziki klidnil hru šikovnými přihrávkami, Václav dával jeden gól za druhym, Johnny úřadoval v obraňe a zabránil spoustě šancí. Zikiho kámoš (sorry nevzpomenu si na jméno) hrál výborně především druhou půlku ladění, kdy si vzpomínám na několik hezkých gólů z jeho produkce. No a tím se dostávám k základu hry červených a tedy Honzovi. Ten si dělal se soupeři úplně co chtěl a ještě při tom vypadal jako by jel na půl plynu :o). Co se nás modrých týče tak jsme dostávali  na můj vkus trochu zbytečně moc gólů. Ale i přes to jsme jich dokázali skoro stejný počet vsítit a to především zásluhou Soba a Fedeho, kterým to tam padalo úplně neskutečně. Já jsem s Kubou nahrával dopředu co se dalo i přesto nám to párkrát vyfoukli a ty brejky jsou v hale fakt vražedný :/ , Ráďa hrál dobře a často nás vytahoval  z průseru ať už zákrokem v brance nebo nějakým prudkým zakončením.

Jako nedělátora bych chtěl vyhlásit Honzu, který sice byl na hostování u červených, nicméně rozhodil  svou hrou misky vah tak, že každý zápas byl vyrovnaný  od začátku až do konce.

Dohráno bylo jen v produkci Mě, Káji, Aleše a dvou podnapilých sestřiček z ÚVN. Díky nim jsme si na vlastní oči a uši (nic jinýho) ověřili, že holky z Vysočiny se ve světě rozhodně neztratí.

Peace a v neděli ;) Dan