Liga PNF 3.ligové kolo

publikováno 28.09.2014 (aktualizováno 05.10.2014)

Zdravím příznivce Ligy PNF,

3.ligové kolo je za námi a je potřeba ho zakonzervovat do podoby reportu.

Lámu si hlavu, kde začít? Zápasy jsem moc neviděl a a ty co jsem viděl si už moc nepamatuju, až by se dalo říct, že si napamatuju vůbec nic.

Pár věcí mi ale přeci jenom utkvělo v paměti.

SK Hostivař je skvělej prostor pro pořádání akcí PNF a když vám do toho ještě zasvítí sluníčko tak  to nemá chybu.

3.ligové kolo bylo hodně vyrovnané. Je znát, že se teamy už znají a tak hodně rozhodovaly chyby soupeře. Špílmachři to tentokrát měli poměrně dost těžké, žádná hvězda vyloženě nezahrála. Hodně dobře ale zahráli brankáři, pustili 26 golů z 15 zápasů, to je slušné vysvědčení. Padly 3 žluté karty, které jsem dostatečně rozmáznul při vyhlašování, každopadně celkově lze říct, že 3 ligové kolo proběhlo důstojně. Trochu se zranil brankář Meteoru Letná, ale po rychlém ošetření byl rozhodnut dochytat ligové kolo dokonce.

Telegraficky:

Pacheco se docela slušně vyronali s absencí útočných hvězd a odehráli, až na nervózní zápas s Braníkem, velmi slušné ligové kolo. 2 výhry a 1 plichta, 7 bodů. Padres zůstavají ve hře o titul.

Meteor dorazil v silné sestavě, ale nenavázal tak úplně na vlnu z Lebeda Cup 2014. Přesto borci vydřeli 9 bodů a to se počítá. 2 body na první flek. Krípa může být spokojený.

J.B. Balet odehrál 2 velmi slušné zápasy, bohužel vstřelili pouze jediný gól. Nemohoucnost nejmenovaného utočníka je už do očí bijící. Balet je namočen v boji o poslední flek, což  je pro fanoušky tohoto klubu velmi špatná zpráva.

La Kosa Nostra zůstává stále ve hře o titul, ale toto kolo bylo pro Siciliány jednoznačně ztrátové. Získané 4 body jsou v celkovém součtu spíš výzvou pro konkurenční kluby.

Z Braník Boys je cítit velké odhodlání získat letošní mistrovský titul. Z 3.ligového si odváží 9 bodů a vypadá to, že formát ligy jim vyhovuje.

Hardly dorazili ve slušném počtu a postarali se o senzaci tohoto kola. Kradli kde mohli a nakonec uloupili 7 bodů. Promluvili tak jak do horní části tabulky tak i do dolní častí tabulky. Athleti se rozhodně nevzdávají.

4. ligové kolo bude hodně zajímavé. Tabulka se rozdělila na dvě části a každý zápas bude rozhodovat. Očekávám plný barák.

Poděkování:

PAC za nejenom technickou podporu. Veronice za fotky, Johnymu, Flajovi a Krípovi za program ke 3 ligovému kolu, tentokrát to bylo hodně po „bondovsku“, za krabici banánů, panu rozhodčímu za profesionální výkon a v neposlední řadě Hrochovi  za spolupráci na lize PNF!

Po vyhlašení a večeři proběhla tradiční afterparty. Zadařilo se Bojanovi z HA. Čeďák, ZK,Wágus to už je hodně sehrané trio a svou formu na Dohránu jednoznačně podtvrdili. Nemůžu opomenout Fedeho, který stál podezřele dlouho u okénka s občerstvením, kde mu Hroch centroval přesné centry a Fedeho výkonost šla také hodně rychle nahoru. Afterparty do 2:30. Pak už jen dokonalé stereo a Dusty Springfield ve Wágusově autě, rychlý transport do Holešovic a mohlo se jít na kutě.

Díky za účast a v prosinci se budu těšit!

jb

fotky: http://jebe.rajce.idnes.cz/4.rocnik_3.ligove_kolo_sk_hostivar_veronika/